0549 256 0990

Eğitim Anlayışımız

"Değişim Bizimle Başlar..."

Eğitim Anlayışımız

Değişim Koleji; çağdaş, yenilikçi, akademik ve sosyal hayatlarında başarılı olacak gençler yetiştirmeyi hedefler. Bu doğrultuda eğitim ve öğretim DEĞİŞİM'de bir bütün olarak ele alınır.

Değişim öğrencileri, geleceğe en donanımlı şekilde hazırlanırken duygusal, sosyal ve akademik gelişimleri de eş zamanlı olarak sağlanır. Öğrencilere başarıya ulaşmak için okulumuzda edindikleri bilgileri en etkili şekilde nasıl kullanacakları öğretilir. amacımız; her zaman önde olan ve fark yaratan bireyler yetiştirmektir. Öğrencilerin iş birliğine önem veren özgüvenli, yaratıcı, saygılı, meraklı ve hoşgörülü bireyler olarak yetişmeleri. yapılacak tüm akademik çalışmaların ana hedefleri arasında yer alır. 

Değişim Koleji, eğitim müfredatında öğrencilerin yaşları, gelişim özellikleri, öğrenme hızları ve ilgilerini dikkate alarak teknolojiyi eğitime entegre eden bir eğitim anlayışını benimser.

Akademik çalışmaların yanında öğrencilere ilgi ve yetenekleri doğrultusunda sosyal kulüp çalışmalarında yer alma fırsatı sağlanır.

İngilizcenin yanı sıra ek yabancı dillerle öğrencilerin birer dünya insanı olarak yetişmeleri en iyi şekilde desteklenir.

Eğitim anlayışımız öğrencilerini seven, saygı duyan, öğrencilerin her birine değer veren, öğrenmeye ve gelişime açık, iletişimi güçlü, güler yüzlü öğretmenlerimiz tarafından uygulanır.

veya bizi arayın:
0549 256 0990
Biz Sizi Arayalım !
Siz formu doldurun, danışmanımız sizi arasın, aklınızdakileri cevaplayalım.